تلفن تماس: 09183651345
ایمیل: info@rasarayan.com
درباره مبنا اس ام اس-ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی

درباره ما

معرفینامه :

مجموعه مبنا اس ام اس مفتخر است که با سامانه ای پیشرفته و امکاناتی بی نظیر ، در زمینه ارائه خدمات ارسال و دریافت پیام کوتاه در کشور عزیزمان ایران فعال می باشد . رضایت مندی مشتریان و کاربران عزیز مهمترین هدف این مجموعه است که به جهت افزایش مشتریان و کسب موفقیت روز افزون آنان از صنعت IT و پیام کوتاه پی در پی به دنیال شناسایی نیاز های جدید کاربران و رفع آن ها هستیم . امیدواریم که با تلاش و همت مستمر و مثبت ، مسیر توسعه و اعتلای صنعت IT کشور را ادامه دهیم و در این جهت دست همکاری خود را به سوی کلیه عزیزان و صاحب نظران این صنعت دراز کرده و بیش از پیش امیدوار هستیم .

سایت و سامانه مبنا اس ام اس یکی از زیر مجموعه های شرکت رسا رایان (www.rasarayan.com) می باشد.

 

امکانات و خدمات فنی :

امکانات ارائه شده بر روی سرویس های مبنا اس ام اس به صورت کاملا تست شده و بدون مشکل به کاربران و نمایندگان ارائه می گردد . این سامانه جزء معدود سامانه های است که به صورت ماهانه به روزرسانی می گردد و مشکلات و ایرادات احتمالی برطرف و امکانات جدید به صورت رایگان و سفارشی به امکانات کلی اضافه می گردد . گزارش های ماهانه موجود در سامانه ، بر این گفته سحه خواهد گذاشت .

مشاهده امکانات و قابلیت ها

 

پایداری سرویس دهی :

از انجا که پایداری سرویس دهی در سامانه های پیام کوتاه بسیار حائز اهمیت می باشد ، سامانه مبنا اس ام اس بر روی سرور های قدرتمند پشتیبانی میشوند و از بکاپ های روزانه بهره مند شده اند که کاربران های اس ام اس میتواند با خیال آسوده از سرویس ها استفاده نمایند.

 

پشتیبانی و پاسخ دهی :

پشتیبانی تیم فنی ، پاسخگویی سریع و رفع مشکلات کاربران از جمله خدمات مبنا اس ام اس می باشد ، تمامی مشکلات کاربران و نمایندگان در ساعات اداری و غیر اداری توسط بخش پشتیبانی سامانه و تماس تلفنی پاسخ داده می شود ، شماره تماس پشتیبانی در ساعات غیر اداری نیز پاسخگویی موارد اضطراری کاربران می باشد .

تماس با مبنا اس ام اس

 

تعهدات مالی و اخلاقی :

ما از هرگونه هزینه زائد اجتناب می­کنیم، ما عقیده داریم مشتری نباید بهای ضعف­ های مدیریتی و یا هزینه های جاری کار ما را بپردازد.

همچنین به دست آوردن سود کمتر از یک مشتری در صورتیکه به نحوی انجام گردد که مشتری از خدمات ارائه شده رضایت داشته باشد، آن مشتری را به یک قوه تبلیغی خود ساخته مبدل کند، و این افزایش سود ما را به عنوان ارائه دهنده خدمات در برخواهد داشت. این اصول ساده باعث شده قیمت های ارائه شده بسیار مناسب بوده و با بهترین کیفیت به کاربران ارائه گردد .

مبنا اس ام اس تنها سامانه ایست که تمامی اوپراتور های پیامک داخل کشور را یکجا و در یک سامانه ارائه می نماید :

 

امکاناتی که در پنل پیامک شرکت های دیگر نمی بینید :

 

ارائه راهکار و تولید محتوا :

رویکرد جاری در مبنا اس ام اس، انجام فعالیت های اقتصادی دانش محور با دید فرهنگی می باشد که لازمه آن استفاده از نتایج تحقیقات و تئوری های مطرح در حوزه علوم انسانی و اقتصاد است. از این رو مبنا اس ام اس راهکارهای تجربه شده و مبتنی بر دانش را برای استفاده بهتر از خدمات پیام کوتاه تولید کرده و از طریق وبگاه خود منتشر می نماید. خوشبختانه ارائه این دست راهکارها با استقبال خوب کاربران و فعالان خرد این بازار مواجه شده است و در سایت های مختلفی بازنشر شده است. هر چند در انتشار و بازنشرها حقوق مؤلفین رعایت نشده است اما الگو شدن مبنا اس ام اس و تلاش های مشاهده شده برای رسیدن به شاخص های عرضه شده از سوی مبنا اس ام اس ، به رشد کیفی خدمات در حوزه پیام کوتاه کمک شایانی خواهد کرد که موجب افتخار و مباهات است .

 

امکان اتصال سایر نرم افزارهای کاربران به سامانه ( API ارسال و دریافت پیام کوتاه ) :

مبنا اس ام اس وب سرویس و http را به صورت اختصاصی بر روی سامانه مبنا اس ام اس تمامی نسخه قرار داده است تا مشترکین بتوانند از نرم افزارها یا وب سایت خود نیز ارسال و دریافت پیامک داشته باشند .

مشاهده وب سرویس و افزونه ها ی پیامکی

 

 

گارانتی رضایت :

مبنا اس ام اس در همه حال متعهد میشود که در صورت عدم رضایت مشتری از سامانه پیام کوتاه ارائه شده ، پس از انجام بررسی های لازمه ، وجه دریافتی را به مشتری خود بازگرداند .

 

تمامی امور برنامه نویسی، طراحی و پشتیبانی مبنا اس ام اس بر عهده شرکت " رسا رایان " میباشد که یکی از معتبر ترین شرکت های اینترنتی در ایران میباشد

Untitled Document